Syros - Evdilos Feribot Operatörleri

dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 3 saat 40 dakika
dateHaftada 6 Sefer
clocksefer süresi 3 saat 15 dakika

Syros - Evdilos Feribotu

directferries.com.tr web sitesi ile Syros Evdilos feribot ücretlerini bulun, tarifeleri ve firsatlari görüntüleyin ve ayni zamanda bilet ücretinde fazla ödememeyi garanti altina almak için diger Kiklad Adaları veya Ikaria feribot seferleri arasinda karsilastirma yapin.

Syros Evdilos güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, Ikaria ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Syros Evdilos rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Syros Evdilos feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Syros Evdilos seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Syros Evdilos Feribot Rehberi

Syros Evdilos güzergâhinda, Kiklad Adaları ile Ikaria arasinda seyahat etmek için her bir hafta türünde 7 sayisinda birlesik seçenek firsati bulunmaktadir (1 ile Nel Lines & 6 ile Hellenic Seaways).

Nel Lines firmasi ile Ikaria ülkesine yolculuk yaklasik 3 saat 40 dakika'dan sürmektedir & Hellenic Seaways firmasinin seferi yaklasik 3 saat 15 dakika'dansürmektedir.

Seyahat planiniza en uygun seferi bulmak için, Syros Evdilos güzergâhindaki feribotlari Nel Lines & Hellenic Seaways ile hemen karsilastirin.

Syros - Evdilos Feribot Seçenekleri

Nel Lines ile Syros - Agios Kirikos - Haftada 1 Sefer / sefer süresi 5 saat 10 dakika
Hellenic Seaways ile Syros - Agios Kirikos - Haftada 1 Sefer / sefer süresi 3 saat 30 dakika
Daha fazla bilgi için lütfen Kiklad Adaları - Ikaria Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd