Kiklad Adaları - Ikaria Feribot Haritası

Kiklad Adaları ile Ikaria arasinda feribot rezervasyonlarinin yapilmasi

Kiklad Adaları ile Ikaria arasinda hizmet veren tüm firmalarla ilgili olarak tarifeleri ve ücretleri karsilastirmak için directferries.com.tr web sitesini kullanin!

Kiklad Adaları ülkesinden Ikaria ülkesine düzenlenen feribot seferleri ile ilgili sayfamizda, is, eglence veya baska bir amaçla gerçeklestireceginiz seyahatiniz için en uygun feribot seferini seçmek için gerekli tüm bilgileri bulabilirsiniz.

Kiklad Adaları ile Ikaria feribot seferlerini görmek ve rezervasyon yapmak için simdi Fiyat Arama sistemimizi kullanin veya alternatif olarak diger ülkelere feribot seferleri bulmak için Ikaria Feribotu sayfamizi ziyaret edin.
Kiklad Adaları
Kiklad Adaları
Ikaria Feribotu
Ikaria

Kalkis: Kiklad Adaları Varis: Ikaria Feribot Rehberi

Kiklad Adaları ve Ikaria arasinda birlesik olarak toplamda Her hafta 16 sefer sunan Nel Lines firmasi, 2 güzergâh sefer düzenlemektedir, Syros - Agios Kirikos güzergâhi, Her hafta 1 kez sefer düzenlemektedir & Syros - Evdilos yaklasik 1 time weekly sefer. Hellenic Seaways firmasi, 4 güzergâh sefer düzenlemektedir, Mykonos - Evdilos güzergâhi, Her hafta 6 kez sefer düzenlemektedir, Mykonos - Agios Kirikos yaklasik 1 time weekly sefer, Syros - Agios Kirikos yaklasik 1 time weekly sefer & Syros - Evdilos yaklasik Haftalik 6 kez sefer, 4 feribot hattı bulunmaktadir.

Bazi güzergâhlarda seferlerin sikligi ve süreleri degisiklik gösterse de, en güncel bilgileri elde etmeniz için, Kiklad Adaları ile Ikaria arasindaki seferler için canli aramalar yapmanizi öneririz.

Ikaria Hakkında:

Ikaria, Ege Denizi’nde bulunan, Samos’a 19 km uzaklıkta bir Yunan adasıdır.

İsmini, güneşe çok yakın uçan ve sonra denize burada dalan Ikarus’tan almıştır. Ada, 40 km uzunluğunda ve 8 km genişliğindedir.

Ikaria, yerel halkının çok ileri yaşlara kadar yaşadığı dünyanın beş “Mavi Bölgesinden” biri olarak tanınır.

© Direct Ferries Ltd