Alonissos - Skiathos Feribot Operatörleri

dateHaftada 20 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 20 dakika'dan

Alonissos - Skiathos Feribotu

Direct Ferries ile Sporades Adaları ülkesinde, Alonissos ile Skiathos feribot güzergâhinda en iyi firsatlari elde edin ve mümkün olan alternatifler arasinda karsilastirma da yapin.

Feribot yolculugunuz için mevcut olan en iyi ücreti aldiginizdan emin olmak için tüm Alonissos ile Skiathos feribotlarinin tarifelerini ve ücretlerini karsilastirin. Eger daha az ödemenizi saglayacak baska bir alternatif rota mevcut ise bu durumda size bu ücret bilgilerini de sunuyor olacagiz.

Sporades Adaları için fiyat alma veya rezervasyon yapmak daha kolay olamaz. Tüm yapmaniz gereken soldaki menülerden Alonissos ile Skiathos seçimini yapmak, yolcu sayisini belirlemek ve arama dügmesine tiklamak!

Alonissos Skiathos Feribot Rehberi

Alonissos Skiathos feribotu, Sporades Adaları ile Sporades Adaları arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Hellenic Seaways. Seferler, her bir hafta için 20 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 1 saat 20 dakika'dan sürmektedir.

Alonissos Skiathos yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.
© Direct Ferries Ltd