Mykonos - Syros Feribot Operatörleri

dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 50 dakika
dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 15 dakika
dateHaftada 5 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 15 dakika'dan
dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 45 dakika

Mykonos - Syros Feribotu

Direct Ferries ile Kiklad Adaları ülkesinde, Mykonos ile Syros feribot güzergâhinda en iyi firsatlari elde edin ve mümkün olan alternatifler arasinda karsilastirma da yapin.

Mykonos ile Syros feribot ücretlerini canli olarak dogrudan feribot firmalarinin rezervasyon sistemlerinden aliyoruz ve seyahatiniz için en iyi firsati elde etmenizi saglamak için tüm seçenekleri karsilastiriyoruz. Kiklad Adaları için bir feribot bileti almak daha kolay olamaz!

Mykonos Syros feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Mykonos Syros seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Mykonos Syros Feribot Rehberi

Mykonos Syros güzergâhindaki feribot seferleri Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasinda baglanti saglamaktadir ve su anda 4 feribot firmalari tarafindan düzenlenmektedir. Blue Star Ferries firmasi seferlerini her bir hafta için 7 kez gerçeklestirmektedir, Her bir hafta için Sea Jets 1, Her bir hafta için Nel Lines 5 & Hellenic Seaways hizmeti her bir hafta için 2 kez mevcuttur.

Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasinda Mykonos Syros güzergâhinda her bir hafta türünde, 4 feribot firmasi tarafindan 15 sayisinda birlesik seferler sunulmaktadir. Seyahat etmek istediginiz tarihteki en uygun ücreti almanizi saglamak için tüm bu alternatifler arasinda karsilastirma yapmanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd