Thira - Paros Feribot Operatörleri

dateHaftada 10 Sefer
clocksefer süresi 3 saat 15 dakika
dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 2 saat 20 dakika
dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 7 saat 25 dakika
dateHaftada 14 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 50 dakika'dan

Thira - Paros Feribotu

directferries.com.tr web sitesi ile Thira Paros feribot ücretlerini bulun, tarifeleri ve firsatlari görüntüleyin ve ayni zamanda bilet ücretinde fazla ödememeyi garanti altina almak için diger Kiklad Adaları feribot seferleri arasinda karsilastirma yapin.

Thira ile Paros feribot ücretlerini canli olarak dogrudan feribot firmalarinin rezervasyon sistemlerinden aliyoruz ve seyahatiniz için en iyi firsati elde etmenizi saglamak için tüm seçenekleri karsilastiriyoruz. Kiklad Adaları için bir feribot bileti almak daha kolay olamaz!

Kiklad Adaları için fiyat alma veya rezervasyon yapmak daha kolay olamaz. Tüm yapmaniz gereken soldaki menülerden Thira ile Paros seçimini yapmak, yolcu sayisini belirlemek ve arama dügmesine tiklamak!

Thira Paros Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Thira Paros Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 1 Yolcu olduğunu.

Thira Paros Feribot Rehberi

Thira Paros güzergâhindaki feribot seferleri Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasinda baglanti saglamaktadir ve su anda 4 feribot firmalari tarafindan düzenlenmektedir. Blue Star Ferries firmasi seferlerini her bir hafta için 10 kez gerçeklestirmektedir, Her bir hafta için Sea Jets 7, Her bir hafta için Nel Lines 2 & Hellenic Seaways hizmeti her bir hafta için 14 kez mevcuttur.

Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasinda Thira Paros güzergâhinda her bir hafta türünde, 4 feribot firmasi tarafindan 33 sayisinda birlesik seferler sunulmaktadir. Seyahat etmek istediginiz tarihteki en uygun ücreti almanizi saglamak için tüm bu alternatifler arasinda karsilastirma yapmanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd