Iraklia - Mykonos Feribot Operatörleri

dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 4 saat 55 dakika
dateHaftada 4 Sefer
clocksefer süresi 2 saat 5 dakika

Iraklia - Mykonos Feribotu

Direct Ferries web sitesinde, hizli ve kolay canli müsaitlik ve en iyi ücret aramasi özelliklerimiz ile Kiklad Adaları ülkesinde Iraklia ile Mykonos feribot güzergâhinda feribot karsilastirmasi yapabilirsiniz.

Iraklia Mykonos güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, Kiklad Adaları ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Iraklia Mykonos rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Kiklad Adaları için fiyat alma veya rezervasyon yapmak daha kolay olamaz. Tüm yapmaniz gereken soldaki menülerden Iraklia ile Mykonos seçimini yapmak, yolcu sayisini belirlemek ve arama dügmesine tiklamak!

Iraklia Mykonos Feribot Rehberi

Iraklia Mykonos güzergâhinda, Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasinda seyahat etmek için her bir hafta türünde 5 sayisinda birlesik seçenek firsati bulunmaktadir (1 ile Nel Lines & 4 ile Hellenic Seaways).

Nel Lines firmasi ile Kiklad Adaları ülkesine yolculuk yaklasik 4 saat 55 dakika'dan sürmektedir & Hellenic Seaways firmasinin seferi yaklasik 2 saat 5 dakika'dansürmektedir.

Seyahat planiniza en uygun seferi bulmak için, Iraklia Mykonos güzergâhindaki feribotlari Nel Lines & Hellenic Seaways ile hemen karsilastirin.
© Direct Ferries Ltd