Mykonos - Iraklia Feribot Operatörleri

dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 10 saat 15 dakika
dateHaftada 4 Sefer
clocksefer süresi 2 saat 15 dakika

Mykonos - Iraklia Feribotu

Direct Ferries web sitesinde tamamen tarafsiz davranmaktayiz ve hizli ve kolay bir sekilde Kiklad Adaları ülkesinde Mykonos Iraklia feribot yolculugunuz için en iyi ücreti bulmaniza odaklaniyoruz.

Mykonos ile Iraklia feribot ücretlerini canli olarak dogrudan feribot firmalarinin rezervasyon sistemlerinden aliyoruz ve seyahatiniz için en iyi firsati elde etmenizi saglamak için tüm seçenekleri karsilastiriyoruz. Kiklad Adaları için bir feribot bileti almak daha kolay olamaz!

Mykonos Iraklia feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Mykonos Iraklia seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Mykonos Iraklia Feribot Rehberi

Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasindaki seferler su anda, 2 feribot firmalari tarafindan düzenlenmektedir. Nel Lines hizmeti günlük olarak Her hafta 1 kez sefer yapmaktadir ve sefer süresi yaklasik 10 saat 15 dakika'dan sürmektedir süresince Hellenic Seaways firmasi günde Her hafta 4 kez düzenlemektedir ve bu seferler 2 saat 15 dakika'dan sürmektedir.

Bu nedenle, Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasindaki Mykonos Iraklia güzergâhinda, her bir hafta için 5 sayida birlesik seferler sunulmaktadir. Hemen karsilastirma yapin ve seyahat yapmak istediginiz tarihteki en uygun fiyatlari alin.
© Direct Ferries Ltd