Kimolos - Sifnos Feribot Operatörleri

dateHaftada 3 Sefer
clocksefer süresi 50 dakika
dateHaftada 3 Sefer
clocksefer süresi 50 dakika
dateHaftada 3 Sefer
clocksefer süresi 1 saat
dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 25 dakika

Kimolos - Sifnos Feribotu

Kiklad Adaları feribot yolculugunuzla ilgili Kimolos Sifnos feribot biletinizi simdi directferries.com.tr web sitesini kullanarak karsilastirin ve rezervasyon yapin ve seyahatiniz için fazla ödemediginizden emin olun!

Tüm firmalarin güncel Kimolos Sifnos tarifelerini ve feribot ücretlerini ögrenin ve seyahatiniz için en ideal seçenege karar vermeden önce karsilastirma yapin.

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden Kimolos Sifnos güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

Kimolos Sifnos Feribot Rehberi

Kimolos Sifnos güzergâhinda, Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasinda seyahat etmek için her bir hafta türünde 16 sayisinda birlesik seçenek firsati bulunmaktadir - Zante Ferries ile 3 sefer, Ventouris Sea Lines ile 3 sefer, Nel Lines ile 3 sefer & Hellenic Seaways ile 7 sefer.

Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasindaki bu popüler seferdeki en kisa yolculuk süresi 25 dakikadir.

Seyahat planiniza uygun en düsük ücreti bulmak için, Kimolos Sifnos feribotlarini Zante Ferries, Ventouris Sea Lines, Nel Lines & Hellenic Seaways ile hemen karsilastirin.
© Direct Ferries Ltd