Iraklia - Naxos Feribot Operatörleri

dateHaftada 3 Sefer
clocksefer süresi 1 saat
dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 30 dakika'dan
dateHaftada 4 Sefer
clocksefer süresi 50 dakika

Iraklia - Naxos Feribotu

Direct Ferries ile Kiklad Adaları ülkesinde, Iraklia ile Naxos feribot güzergâhinda en iyi firsatlari elde edin ve mümkün olan alternatifler arasinda karsilastirma da yapin.

Tüm firmalarin güncel Iraklia Naxos tarifelerini ve feribot ücretlerini ögrenin ve seyahatiniz için en ideal seçenege karar vermeden önce karsilastirma yapin.

Iraklia Naxos feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Iraklia Naxos seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Iraklia Naxos Feribot Rehberi

Iraklia Naxos güzergâhindaki feribot seferleri Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasinda baglanti saglamaktadir ve su anda 3 feribot firmalari tarafindan düzenlenmektedir. Blue Star Ferries firmasi seferlerini her bir hafta için 3 kez gerçeklestirmektedir, Her bir hafta için Nel Lines 1 & Hellenic Seaways hizmeti her bir hafta için 4 kez mevcuttur.

Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasinda Iraklia Naxos güzergâhinda her bir hafta türünde, 3 feribot firmasi tarafindan 8 sayisinda birlesik seferler sunulmaktadir. Seyahat etmek istediginiz tarihteki en uygun ücreti almanizi saglamak için tüm bu alternatifler arasinda karsilastirma yapmanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd