Heraklion - Paros Feribot Operatörleri

dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 4 saat

Heraklion - Paros Feribotu

directferries.com.tr web sitesi ile Heraklion Paros feribot ücretlerini bulun, tarifeleri ve firsatlari görüntüleyin ve ayni zamanda bilet ücretinde fazla ödememeyi garanti altina almak için diger Girit veya Kiklad Adaları feribot seferleri arasinda karsilastirma yapin.

Tüm firmalarin güncel Heraklion Paros tarifelerini ve feribot ücretlerini ögrenin ve seyahatiniz için en ideal seçenege karar vermeden önce karsilastirma yapin.

Simdi fiyat arama sistemimizden Heraklion Paros veya Kiklad Adaları istikametinde alternatif bir feribot seçin ve feribot rezervasyonu yapmanin ne kadar kolay oldugunu kesfedin.

Heraklion Paros Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar, bu güzergah üzerinde müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Gösterilen fiyatlar kişi başı.

Heraklion Paros Feribot Rehberi

Heraklion Paros feribotu, Girit ile Kiklad Adaları arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Hellenic Seaways. Seferler, her bir hafta için 7 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 4 saat'den sürmektedir.

Heraklion Paros yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.
© Direct Ferries Ltd