Psara - Lavrio Feribot Operatörleri

dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 6 saat 30 dakika

Psara - Lavrio Feribotu

Direct Ferries web sitesinde tamamen tarafsiz davranmaktayiz ve hizli ve kolay bir sekilde Ege Adaları ve Yunanistan arasindaki Psara Lavrio feribot yolculugunuz için en iyi ücreti bulmaniza odaklaniyoruz.

Psara ile Lavrio feribot ücretlerini canli olarak dogrudan feribot firmalarinin rezervasyon sistemlerinden aliyoruz ve seyahatiniz için en iyi firsati elde etmenizi saglamak için tüm seçenekleri karsilastiriyoruz. Yunanistan için bir feribot bileti almak daha kolay olamaz!

Sadece kalkis ülkesini ve ardindan Psara Lavrio veya baska bir güzergâhi ve ardindan dilerseniz feribotta yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve arama dügmesine tiklayin!

Psara Lavrio Feribot Rehberi

Ege Adaları ile Yunanistan arasindaki Nel Lines Psara Lavrio feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 6 saat 30 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 2 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd