Çeşme - Sakız Adası Feribot Operatörleri

dateHaftada 14 Sefer
clocksefer süresi 45 dakika

Çeşme - Sakız Adası Feribotu

directferries.com.tr web sitesi ile Çeşme Sakız Adası feribot ücretlerini bulun, tarifeleri ve firsatlari görüntüleyin ve ayni zamanda bilet ücretinde fazla ödememeyi garanti altina almak için diger Türkiye veya Ege Adaları feribot seferleri arasinda karsilastirma yapin.

Tüm firmalarin güncel Çeşme Sakız Adası tarifelerini ve feribot ücretlerini ögrenin ve seyahatiniz için en ideal seçenege karar vermeden önce karsilastirma yapin.

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden Çeşme Sakız Adası güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

Çeşme Sakız Adası Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Çeşme Sakız Adası Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

Çeşme Sakız Adası Feribot Rehberi

Çeşme Sakız Adası feribotu, Türkiye ile Ege Adaları arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Ertürk Lines. Seferler, her bir hafta için 14 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 45 dakika sürmektedir.

Çeşme Sakız Adası yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.
© Direct Ferries Ltd