Trasmediterranea, İspanya Yarımadası ile Balearik Adalarını, Kanarya Adalarını, Ceuta ve Melilla özerk şehirlerini ve aynı zamanda Kuzey Afrika'da Fas ve Cezayir'i birbirine bağlayan geniş bir feribot rotası üzerinde hizmet veren büyük bir feribot firmasıdır.

Hız ve kolaylığın hedeflendiği kısa yolculuklarda yüksek hızlı gemiler kullanırken, daha uzun seyahatler için Trasmediterranea gemileri, en yüksek seviyede konfor sunmak ve yolcularının seyahatlerini tatillerinin hoş bir parçası olarak hissetmeleri için yeterli donanıma sahiptir. 197 yılında kurulan Trasmediterranea, İspanya'nın ana feribot firmasıdır ve yıl boyunca çeşitli noktalara seferler düzenleyen çok sayıda gemisi ile de Avrupa'nın da en büyüklerinden birisidir. Trasmediterranea, 2002 yılında İspanya'nın en büyük firmalarından birisi olan Acciona tarafından satın alınmıştır.

Direct Ferries, arama kriterlerinize bağlı olarak, Trasmediterranea firmasının hizmetlerini, tek bir arama sonucunda birden çok feribot firmasının tarifeleri ve ücretleri ile karşılaştırma yapmanıza olanak sağlayan, bir tarife ve fiyat karşılaştırması sağlar. Feribot yolculuğunuz için en iyi seçeneği bulmanızı sağlamak için, feribot biletinizi almadan önce, Trasmediterranea firmasının tarifelerini ve fiyatlarını tüm alternatif feribot işletmeleri ile karşılaştırın.


Trasmediterranea

Trasmediterranea Limanları

Trasmediterranea Hatları

Cezayir < > İspanya

Haftada 3 Sefer
sefer süresi 8 saat
Haftada 2 Sefer
sefer süresi 8 saat

Fas < > İspanya

Gran Canaria < > İspanya

Gran Canaria < > La Palma

Gran Canaria < > Lanzarote

Gran Canaria < > Tenerife

İbiza < > İspanya

İbiza < > Mayorka Adası

İspanya dahilindeki feribotlar

İspanya < > Tenerife

La Palma < > İspanya

La Palma < > Lanzarote

La Palma < > Tenerife

Lanzarote < > İspanya

Lanzarote < > Tenerife

Mayorka Adası < > İspanya

Mayorka Adası < > Menorca

Menorca < > İspanya

© Direct Ferries Ltd