Mahon - Palma Feribot Operatörleri

dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 5 saat 30 dakika

Mahon - Palma Feribotu

Menorca ile Mayorka Adası feribot yolculugunuzla ilgili Mahon Palma feribot biletinizi simdi directferries.com.tr web sitesini kullanarak karsilastirin ve rezervasyon yapin ve seyahatiniz için fazla ödemediginizden emin olun!

Mahon Palma güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, Mayorka Adası ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Mahon Palma rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Simdi fiyat arama sistemimizden Mahon Palma veya Mayorka Adası istikametinde alternatif bir feribot seçin ve feribot rezervasyonu yapmanin ne kadar kolay oldugunu kesfedin.

Mahon Palma Feribot Rehberi

Menorca ile Mayorka Adası arasindaki Trasmediterranea Mahon Palma feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 5 saat 30 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 1 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.

Mahon - Palma Feribot Seçenekleri

Balearia ile Ciutadella - Alcudia - Haftada 14 Sefer / sefer süresi 1 saat 59 dakika'dan
Iscomar ile Ciutadella - Alcudia - Haftada 14 Sefer / sefer süresi 2 saat 30 dakika
Daha fazla bilgi için lütfen Menorca - Mayorka Adası Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd