Ciutadella - Alcudia Feribot Operatörleri

dateHaftada 14 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 59 dakika'dan
dateHaftada 14 Sefer
clocksefer süresi 2 saat 30 dakika

Ciutadella - Alcudia Feribotu

Direct Ferries ile Menorca ve Mayorka Adası arasinda, Ciutadella ile Alcudia feribot güzergâhinda en iyi firsatlari elde edin ve mümkün olan alternatifler arasinda karsilastirma da yapin.

Ciutadella Alcudia güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, Mayorka Adası ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Ciutadella Alcudia rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden Ciutadella Alcudia güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

Ciutadella Alcudia Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Ciutadella Alcudia Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

Ciutadella Alcudia Feribot Rehberi

Ciutadella Alcudia güzergâhinda, Menorca ile Mayorka Adası arasinda seyahat etmek için her bir hafta türünde 28 sayisinda birlesik seçenek firsati bulunmaktadir (14 ile Balearia & 14 ile Iscomar).

Balearia firmasi ile Mayorka Adası ülkesine yolculuk yaklasik 1 saat 59 dakika'dan sürmektedir & Iscomar firmasinin seferi yaklasik 2 saat 30 dakika'dansürmektedir.

Seyahat planiniza en uygun seferi bulmak için, Ciutadella Alcudia güzergâhindaki feribotlari Balearia & Iscomar ile hemen karsilastirin.

Ciutadella - Alcudia Feribot Seçenekleri

Trasmediterranea ile Mahon - Palma - Haftada 1 Sefer / sefer süresi 5 saat 30 dakika
Daha fazla bilgi için lütfen Menorca - Mayorka Adası Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd