Alcudia Feribot Limanı nerede?

Alcudia Feribot rezervasyonu

Bu sayfada, Alcudia feribot limanını nasıl bulabileceğinize dair bütün bilgileri bulabilirsiniz. Alcudia feribot rezervasyonu için Alcudia Feribotları veya Varış Noktası Alcudia Olan Feribotlar sayfalarımızı ziyaret ediniz.

Alcudia Feribot Limanı'na nasıl gideceğiniz hakkında.

Araba ile Alcudia Feribot Limanı
Gün boyunca, Palma'da, Plaça d'Espanya'yı, bütün köyleri ve turistik yerleri birbirine bağlayan otobüs seferleri vardır. Palma'dan, şehir merkezini, Palma Beach-S'Arenal'a, üniversiteye ve şehrin bütün bölgelerine bağlayan otobüsler vardır.
Alcudia Feribot Limanı Adresi
Puerto Comercial s/n° / C/ del Moll Comercial s/n°, 07400, Port d’Alcúdia, Balearic Adaları
Araba ile Alcudia Feribot Limanı
Alcudia'ya girince, Alcanada yönüne giden C-713 tabelalarını takip edin. Geldiğiniz yöne göre C-713, aynı yola devam eden C-713 ve diğer yöne giden PM-60 olarak ayrılabilir. C-713 boyunca yaklaşık olarak 5.5 km devam edin ve bir döner kavşağa geleceksiniz. Döner kavşaktan yaklaşık 1.5 km sonra, biraz ileride C-712 olacak olan C-713 boyunca devam edin. Daha sonra üzerinde liman tabelası olan döner kavşağa gelinceye kadar bu yolda kalın.
Alcudia Konaklama
Eğer geceyi, ya yolculuk öncesinde ya da sonrasında, Alcudia feribot limanında veya çevresinde geçirecekseniz veya bütün ziyaretiniz süresince konaklama talep ediyorsanız lütfen, online en iyi fiyat ve en geniş konaklama seçeneklerinden birini sunan Alcudia Konaklama sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd