Balearia Iscomar
Menorca ülkesindeki Ciutadella limanindan Barselona & Alcudia limanina bir çok seferler düzenlenmektedir. Haftada 41 Sefer ile Ciutadella limani, Menorca ile İspanya & Mayorka Adası arasinda baglanti saglamaktadir.

Yolculuk süreleri Alcudia servisinde 1 saat 59 dakika'dan ile Barselona servisinde 5 saat 30 dakika'dan arasinda degismektedir.

Bu sayfada kisa bir özet bilgi bulunmaktadir ancak, sefer bilgileri yil içerisinde zamana bagli olarak degisiklik gösterebildigi için Ciutadella ücret arama sayfamizdan canli sefere bilgilerini ögrenmenizi öneririz.

Ciutadella Feribot Seçenekleri

Kalkış:Mahon Feribotu - Varış:Barselona
Kalkış:Mahon Feribotu - Varış:Palma
Kalkış:Mahon Feribotu - Varış:Valensiya

Ciutadella Feribot rezervasyonu

Directferries.com.tr web sitesi ile Menorca ülkesine gelis veya gidis Ciutadella Feribotu yolculugunuz için hizli, kolay ve güvenli bir sekilde planlama, karsilastirma ve rezervasyon yapabilirsiniz. Ayrica mümkün olan en iyi fiyati en uygun seyahat tarihinde buldugunuzdan emin olursunuz.

Ciutadella feribot tarifeleri ve ücretlerini, sadece Menorca ülkesindeki limanlarla degil ayni zamanda diger alternatif feribot servisleri ile karsilastirarak, en iyi güzergâhi en ucuz ücrete bulmaniz garanti edilmektedir.

Yapmaniz gereken tek sey menülerden tercih ettiginiz Ciutadella feribot güzergâhini, yolcu sayisini seçmek ve arama dügmesini tiklamak.

Ciutadella Liman Haritası

Ciutadella Feribot Servisleri

Balearia ile Ciutadella - Barselona
Crossing DurationHaftada 13 Sefer
Sailing Schedules sefer süresi 5 saat 30 dakika
Balearia
Balearia & Iscomar ile Ciutadella - Alcudia
Crossing DurationHaftada 14 Sefer
Sailing Schedules sefer süresi 1 saat 59 dakika'dan
Balearia
Crossing DurationHaftada 14 Sefer
Sailing Schedules sefer süresi 2 saat 30 dakika
Iscomar
© Direct Ferries Ltd