Ciutadella - Barselona Feribot Operatörleri

dateHaftada 13 Sefer
clocksefer süresi 5 saat 30 dakika

Ciutadella - Barselona Feribotu

Menorca ile İspanya feribot yolculugunuzla ilgili Ciutadella Barselona feribot biletinizi simdi directferries.com.tr web sitesini kullanarak karsilastirin ve rezervasyon yapin ve seyahatiniz için fazla ödemediginizden emin olun!

Tüm firmalarin güncel Ciutadella Barselona tarifelerini ve feribot ücretlerini ögrenin ve seyahatiniz için en ideal seçenege karar vermeden önce karsilastirma yapin.

Sadece kalkis ülkesini ve ardindan Ciutadella Barselona veya baska bir güzergâhi ve ardindan dilerseniz feribotta yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve arama dügmesine tiklayin!

Ciutadella Barselona Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Ciutadella Barselona Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

Ciutadella Barselona Feribot Rehberi

Menorca ile İspanya arasindaki Balearia Ciutadella Barselona feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 5 saat 30 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 13 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.

Ciutadella - Barselona Feribot Seçenekleri

Trasmediterranea ile Mahon - Barselona - Haftada 7 Sefer / sefer süresi 8 saat 45 dakika
Trasmediterranea ile Mahon - Valensiya - Haftada 1 Sefer / sefer süresi 14 saat 45 dakika
Daha fazla bilgi için lütfen Menorca - İspanya Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd