Mahon - Barselona Feribot Operatörleri

dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 8 saat 45 dakika

Mahon - Barselona Feribotu

Direct Ferries ile Menorca ve İspanya arasinda, Mahon ile Barselona feribot güzergâhinda en iyi firsatlari elde edin ve mümkün olan alternatifler arasinda karsilastirma da yapin.

Mahon Barselona güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, İspanya ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Mahon Barselona rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Sadece kalkis ülkesini ve ardindan Mahon Barselona veya baska bir güzergâhi ve ardindan dilerseniz feribotta yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve arama dügmesine tiklayin!

Mahon Barselona Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Mahon Barselona Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

Mahon Barselona Feribot Rehberi

Menorca ile İspanya arasindaki Trasmediterranea Mahon Barselona feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 8 saat 45 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 7 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.

Mahon - Barselona Feribot Seçenekleri

Balearia ile Ciutadella - Barselona - Haftada 13 Sefer / sefer süresi 5 saat 30 dakika
Trasmediterranea ile Mahon - Valensiya - Haftada 1 Sefer / sefer süresi 14 saat 45 dakika
Daha fazla bilgi için lütfen Menorca - İspanya Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd