Mahon - Valensiya Feribot Operatörleri

dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 14 saat 45 dakika

Mahon - Valensiya Feribotu

Direct Ferries ile Menorca ve İspanya arasinda, Mahon ile Valensiya feribot güzergâhinda en iyi firsatlari elde edin ve mümkün olan alternatifler arasinda karsilastirma da yapin.

fiyat arama sistemimizi kullanarak, gerçek zamanli ücretleri, müsaitlik durumunu inceleyebilir ve Mahon ile Valensiya arasinda feribot rezervasyonu yapabilir veya alternatif olarak bu güzergâhi veya diger seçeneklerle birlikte baska limanlari karsilastirabilirsiniz.

Simdi fiyat arama sistemimizden Mahon Valensiya veya İspanya istikametinde alternatif bir feribot seçin ve feribot rezervasyonu yapmanin ne kadar kolay oldugunu kesfedin.

Mahon Valensiya Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Mahon Valensiya Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 1 Yolcu olduğunu.

Mahon Valensiya Feribot Rehberi

Mahon Valensiya feribotu, Menorca ile İspanya arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Trasmediterranea. Seferler, her bir hafta için 1 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 14 saat 45 dakika'dan sürmektedir.

Mahon Valensiya yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.

Mahon - Valensiya Feribot Seçenekleri

Balearia ile Ciutadella - Barselona - Haftada 13 Sefer / sefer süresi 5 saat 30 dakika
Trasmediterranea ile Mahon - Barselona - Haftada 7 Sefer / sefer süresi 8 saat 45 dakika
Daha fazla bilgi için lütfen Menorca - İspanya Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd