Palma - Mahon Feribot Operatörleri

dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 6 saat

Palma - Mahon Feribotu

Direct Ferries web sitesinde, hizli ve kolay canli müsaitlik ve en iyi ücret aramasi özelliklerimiz ile Mayorka Adası ile Menorca feribotlarini Palma ile Mahon feribot güzergâhinda karsilastirabilirsiniz.

Palma ile Mahon feribot ücretlerini canli olarak dogrudan feribot firmalarinin rezervasyon sistemlerinden aliyoruz ve seyahatiniz için en iyi firsati elde etmenizi saglamak için tüm seçenekleri karsilastiriyoruz. Menorca için bir feribot bileti almak daha kolay olamaz!

Simdi fiyat arama sistemimizden Palma Mahon veya Menorca istikametinde alternatif bir feribot seçin ve feribot rezervasyonu yapmanin ne kadar kolay oldugunu kesfedin.

Palma Mahon Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Palma Mahon Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

Palma Mahon Feribot Rehberi

Palma Mahon feribotu, Mayorka Adası ile Menorca arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Trasmediterranea. Seferler, her bir hafta için 1 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 6 saat'den sürmektedir.

Palma Mahon yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.

Palma - Mahon Feribot Seçenekleri

Balearia ile Alcudia - Ciutadella - Haftada 15 Sefer / sefer süresi 1 saat 59 dakika'dan
Iscomar ile Alcudia - Ciutadella - Haftada 14 Sefer / sefer süresi 2 saat 30 dakika
Daha fazla bilgi için lütfen Mayorka Adası - Menorca Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd