Mayorka Adası - Menorca Feribot Haritası

Mayorka Adası ile Menorca arasinda feribot rezervasyonlarinin yapilmasi

directferries.com.tr web sitesinde, tüm seçenekleri görerek en iyi firsatlari yakalamak için, Mayorka Adası ülkesinden Menorca ülkesine düzenlenen feribot seferlerini karsilastirin.

Mayorka Adası ülkesinden Menorca ülkesine düzenlenen feribot seferleri ile ilgili tarifeleri ve ücretleri hizlica karsilastirabilir ve bu sayede kendi kendinize bir sirketin web sitesinden digerine dolasmak zorunda kalmazsiniz.

O zaman neyi bekliyorsunuz? Ücret arama bölümünde sadece tercih ettiginiz güzergâhi seçin ve sizin için en iyi ücreti bulalim ve yolculugunuz için en iyi seçenegi bulacaginiz anlamina gelen bezer tüm güzergâhlar ile karsilastirmasini yapalim!
Mayorka Adası
Mayorka Adası
Menorca Feribotu
Menorca

Kalkis: Mayorka Adası Varis: Menorca Feribot Rehberi

Mayorka Adası ve Menorca arasinda birlesik olarak toplamda Her hafta 30 sefer sunan Balearia firmasi, 1 güzergâh sefer düzenlemektedir, Alcudia - Ciutadella güzergâhinda Haftalik 15 kez sefer düzenlenmektedir. Iscomar firmasi, 1 güzergâh sefer düzenlemektedir, Alcudia - Ciutadella güzergâhinda Haftalik 14 kez sefer düzenlenmektedir. Trasmediterranea firmasi, 1 güzergâh sefer düzenlemektedir, Palma - Mahon güzergâhinda 1 time weekly sefer düzenlenmektedir, 2 feribot hattı bulunmaktadir.

Bazi güzergâhlarda seferlerin sikligi ve süreleri degisiklik gösterse de, en güncel bilgileri elde etmeniz için, Mayorka Adası ile Menorca arasindaki seferler için canli aramalar yapmanizi öneririz.

Mayorka Adası Hakkında:

Mayorka, İspanya'nın doğu sahili tarafında, Balear Adalar grubunda yer alan adalardan biridir.

Diğer Balear adaları İbiza, Formentera ve Menorka gibi, Mayorka da son deree rağbet gören bir tatil merkezidir.

Mayorka'nın başkenti olan Palma dışında, Valldemossa, Serra de Tramuntana ve Soller diğer gezilecek yerlerdendir. Kuzeyde Alcúdia'da Roma kalıntıları yer alır. Formentor Burnu nefes kesici manzaralar sunar. Bunun dışında şirin Pollensa şehri ve limanı da ziyaret edilebilir. Güneybatıda Santa Ponsa, Andratz şehri ve limanı ve Puerto Portals'ın lüks yat limanı bulunur. Doğu sahilinde Cala d’Or tatil merkezi ve sakin balıkçı kasabası Porto Colom yer alır.

Menorca Hakkında:

Menorka, Akdeniz'in batısında yer alan Balear Adaları'ndan biridir. Komşu ada Mayorka'dan daha küçük olduğu için bu ismi almıştır.

El değmemiş güzelliği Menorka'yı, yeni yerler keşfetmek ve farklı deneyimler yaşamak için daha macera dolu bir yer yapmaktadır. Diğer İspanyol adalarından daha küçük olmasına rağmen Menorka'da, Mayorka ve İbiza'da bulunan toplam plaj sayısı (80 tane) kadar plaj bulunmaktadır.

© Direct Ferries Ltd