Alcudia - Ciutadella Feribot Operatörleri

dateHaftada 15 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 59 dakika'dan
dateHaftada 14 Sefer
clocksefer süresi 2 saat 30 dakika

Alcudia - Ciutadella Feribotu

Mayorka Adası ile Menorca feribot yolculugunuzla ilgili Alcudia Ciutadella feribot biletinizi simdi directferries.com.tr web sitesini kullanarak karsilastirin ve rezervasyon yapin ve seyahatiniz için fazla ödemediginizden emin olun!

Alcudia ile Ciutadella feribot ücretlerini canli olarak dogrudan feribot firmalarinin rezervasyon sistemlerinden aliyoruz ve seyahatiniz için en iyi firsati elde etmenizi saglamak için tüm seçenekleri karsilastiriyoruz. Menorca için bir feribot bileti almak daha kolay olamaz!

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden Alcudia Ciutadella güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

Alcudia Ciutadella Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Alcudia Ciutadella Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

Alcudia Ciutadella Feribot Rehberi

Mayorka Adası ile Menorca arasindaki seferler su anda, 2 feribot firmalari tarafindan düzenlenmektedir. Balearia hizmeti günlük olarak Her hafta 15 kez sefer yapmaktadir ve sefer süresi yaklasik 1 saat 59 dakika'dan sürmektedir süresince Iscomar firmasi günde Her hafta 14 kez düzenlemektedir ve bu seferler 2 saat 30 dakika'dan sürmektedir.

Bu nedenle, Mayorka Adası ile Menorca arasindaki Alcudia Ciutadella güzergâhinda, her bir hafta için 29 sayida birlesik seferler sunulmaktadir. Hemen karsilastirma yapin ve seyahat yapmak istediginiz tarihteki en uygun fiyatlari alin.

Alcudia - Ciutadella Feribot Seçenekleri

Trasmediterranea ile Palma - Mahon - Haftada 1 Sefer / sefer süresi 6 saat
Daha fazla bilgi için lütfen Mayorka Adası - Menorca Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd