Palma - Barselona Feribot Operatörleri

dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 7 saat 15 dakika
dateHaftada 8 Sefer
clocksefer süresi 7 saat 30 dakika

Palma - Barselona Feribotu

Mayorka Adası ile İspanya feribot yolculugunuzla ilgili Palma Barselona feribot biletinizi simdi directferries.com.tr web sitesini kullanarak karsilastirin ve rezervasyon yapin ve seyahatiniz için fazla ödemediginizden emin olun!

Feribot yolculugunuz için mevcut olan en iyi ücreti aldiginizdan emin olmak için tüm Palma ile Barselona feribotlarinin tarifelerini ve ücretlerini karsilastirin. Eger daha az ödemenizi saglayacak baska bir alternatif rota mevcut ise bu durumda size bu ücret bilgilerini de sunuyor olacagiz.

Palma Barselona feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Palma Barselona seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Palma Barselona Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Palma Barselona Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

Palma Barselona Feribot Rehberi

Palma Barselona güzergâhinda, Mayorka Adası ile İspanya arasinda seyahat etmek için her bir hafta türünde 15 sayisinda birlesik seçenek firsati bulunmaktadir (7 ile Balearia & 8 ile Trasmediterranea).

Balearia firmasi ile İspanya ülkesine yolculuk yaklasik 7 saat 15 dakika'dan sürmektedir & Trasmediterranea firmasinin seferi yaklasik 7 saat 30 dakika'dansürmektedir.

Seyahat planiniza en uygun seferi bulmak için, Palma Barselona güzergâhindaki feribotlari Balearia & Trasmediterranea ile hemen karsilastirin.

Palma - Barselona Feribot Seçenekleri

Balearia ile Alcudia - Barselona - Haftada 7 Sefer / sefer süresi 6 saat 30 dakika
Balearia ile Palma - Denia - Haftada 7 Sefer / sefer süresi 8 saat
Balearia ile Palma - Valensiya - Haftada 6 Sefer / sefer süresi 8 saat
Trasmediterranea ile Palma - Valensiya - Haftada 6 Sefer / sefer süresi 8 saat
Daha fazla bilgi için lütfen Mayorka Adası - İspanya Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd