Alcudia - Barselona Feribot Operatörleri

dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 6 saat 30 dakika

Alcudia - Barselona Feribotu

Direct Ferries ile Mayorka Adası ve İspanya arasinda, Alcudia ile Barselona feribot güzergâhinda en iyi firsatlari elde edin ve mümkün olan alternatifler arasinda karsilastirma da yapin.

Alcudia Barselona güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, İspanya ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Alcudia Barselona rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Alcudia Barselona feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Alcudia Barselona seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Alcudia Barselona Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Alcudia Barselona Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 1 Yolcu olduğunu.

Alcudia Barselona Feribot Rehberi

Mayorka Adası ile İspanya arasindaki Balearia Alcudia Barselona feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 6 saat 30 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 7 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.

Alcudia - Barselona Feribot Seçenekleri

Balearia ile Palma - Denia - Haftada 7 Sefer / sefer süresi 8 saat
Balearia ile Palma - Valensiya - Haftada 6 Sefer / sefer süresi 8 saat
Balearia ile Palma - Barselona - Haftada 7 Sefer / sefer süresi 7 saat 15 dakika
Trasmediterranea ile Palma - Valensiya - Haftada 6 Sefer / sefer süresi 8 saat
Trasmediterranea ile Palma - Barselona - Haftada 8 Sefer / sefer süresi 7 saat 30 dakika
Daha fazla bilgi için lütfen Mayorka Adası - İspanya Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd