Las Palmas - Santa Cruz de Tenerife Feribot Operatörleri

dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 4 saat
dateGünde 3 Sefer
clocksefer süresi 2 saat 30 dakika

Las Palmas - Santa Cruz de Tenerife Feribotu

directferries.com.tr web sitesi ile Las Palmas Santa Cruz de Tenerife feribot ücretlerini bulun, tarifeleri ve firsatlari görüntüleyin ve ayni zamanda bilet ücretinde fazla ödememeyi garanti altina almak için diger Gran Canaria veya Tenerife feribot seferleri arasinda karsilastirma yapin.

fiyat arama sistemimizi kullanarak, gerçek zamanli ücretleri, müsaitlik durumunu inceleyebilir ve Las Palmas ile Santa Cruz de Tenerife arasinda feribot rezervasyonu yapabilir veya alternatif olarak bu güzergâhi veya diger seçeneklerle birlikte baska limanlari karsilastirabilirsiniz.

Las Palmas Santa Cruz de Tenerife feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Las Palmas Santa Cruz de Tenerife seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Las Palmas Santa Cruz de Tenerife Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Las Palmas Santa Cruz de Tenerife Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

Las Palmas Santa Cruz de Tenerife Feribot Rehberi

Gran Canaria ile Tenerife arasindaki seferler su anda, 2 feribot firmalari tarafindan düzenlenmektedir. Trasmediterranea hizmeti günlük olarak Her hafta 1 kez sefer yapmaktadir ve sefer süresi yaklasik 4 saat'den sürmektedir süresince Naviera Armas firmasi günde Her gün 3 kez düzenlemektedir ve bu seferler 2 saat 30 dakika'dan sürmektedir.

Bu nedenle, Gran Canaria ile Tenerife arasindaki Las Palmas Santa Cruz de Tenerife güzergâhinda, her bir hafta için 22 sayida birlesik seferler sunulmaktadir. Hemen karsilastirma yapin ve seyahat yapmak istediginiz tarihteki en uygun fiyatlari alin.
© Direct Ferries Ltd