Santa Cruz de La Palma - Las Palmas Feribot Operatörleri

dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 16 saat

Santa Cruz de La Palma - Las Palmas Feribotu

Direct Ferries ile La Palma ve Gran Canaria arasinda, Santa Cruz de La Palma ile Las Palmas feribot güzergâhinda en iyi firsatlari elde edin ve mümkün olan alternatifler arasinda karsilastirma da yapin.

Feribot yolculugunuz için mevcut olan en iyi ücreti aldiginizdan emin olmak için tüm Santa Cruz de La Palma ile Las Palmas feribotlarinin tarifelerini ve ücretlerini karsilastirin. Eger daha az ödemenizi saglayacak baska bir alternatif rota mevcut ise bu durumda size bu ücret bilgilerini de sunuyor olacagiz.

Santa Cruz de La Palma Las Palmas feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Santa Cruz de La Palma Las Palmas seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Santa Cruz de La Palma Las Palmas Feribot Rehberi

La Palma ile Gran Canaria arasindaki Trasmediterranea Santa Cruz de La Palma Las Palmas feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 16 saat'den sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 1 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd