İbiza - Palma Feribot Operatörleri

dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 3 saat 30 dakika
dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 4 saat

İbiza - Palma Feribotu

Direct Ferries web sitesinde, hizli ve kolay canli müsaitlik ve en iyi ücret aramasi özelliklerimiz ile İbiza ile Mayorka Adası feribotlarini İbiza ile Palma feribot güzergâhinda karsilastirabilirsiniz.

fiyat arama sistemimizi kullanarak, gerçek zamanli ücretleri, müsaitlik durumunu inceleyebilir ve İbiza ile Palma arasinda feribot rezervasyonu yapabilir veya alternatif olarak bu güzergâhi veya diger seçeneklerle birlikte baska limanlari karsilastirabilirsiniz.

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden İbiza Palma güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

İbiza Palma Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. İbiza Palma Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 1 Yolcu olduğunu.

İbiza Palma Feribot Rehberi

İbiza Palma güzergâhinda, İbiza ile Mayorka Adası arasinda seyahat etmek için her bir hafta türünde 9 sayisinda birlesik seçenek firsati bulunmaktadir (7 ile Balearia & 2 ile Trasmediterranea).

Balearia firmasi ile Mayorka Adası ülkesine yolculuk yaklasik 3 saat 30 dakika'dan sürmektedir & Trasmediterranea firmasinin seferi yaklasik 4 saat'densürmektedir.

Seyahat planiniza en uygun seferi bulmak için, İbiza Palma güzergâhindaki feribotlari Balearia & Trasmediterranea ile hemen karsilastirin.
© Direct Ferries Ltd