Gran Canaria feribotları hakkında

Direct Ferries'de, yolculugunuz için en iyi firsati elde ettiginizden emin olmak için tüm Gran Canaria Feribotu seçeneklerini karsilastirabilirsiniz.

Mevcut durumda, Gran Canaria ülkesi için, 8 adet feribot güzergâhinda, haftalık olarak 98 adet sefer seçenegi sunmaktayiz.

Feribot ücretini ögrenmek ve Gran Canaria ülkesine düzenlenen feribot seferlerinin müsaitligini kontrol etmek için, lütfen sol menüden kalkis yerini seçin ve arama dügmesine tiklayin!
Gran Canaria
Gran Canaria
Gran Canaria Feribotu
Gran Canaria
Gran Canaria

Gran Canaria Hakkında:

Atlas Okyanusu'nda, Afrika'nın kuzeybatı sahilinin 150 km uzağında yer alan Gran Kanarya adası, Kanarya Adaları'nın içinde nüfus açısından ikinci büyük adadır.

İklim ve coğrafya çeşitliliğinden dolayı Gran Kanarya adası "Minyatür Kıta" olarak bilinmektedir. Bu coğrafi çeşitliliğin bir ucunda yeşil vadiler ve güzel manzaraları olan kasabalar, bir ucunda da bunlarla zıtlık yaratan beyaz kum tepeleri ve uzun sahiller yer alır.

Gran Kanarya, eğlenceli atmosferi, vergiden muaf alışveriş olanağıyla kumsalseverlerin cennetidir. Adanın ılıman iklimi, burayı tüm yıl boyunca gezmek için ideal bir yer yapmaktadır.

İspanya - Gran Canaria Feribotu

Haftada 1 Sefer
sefer süresi 40 saat
Trasmediterranea
Haftada 1 Sefer
sefer süresi 31 saat 15 dakika
Naviera Armas

Lanzarote - Gran Canaria Feribotu

Fuerteventura - Gran Canaria Feribotu

La Palma - Gran Canaria Feribotu

Tenerife - Gran Canaria Feribotu

© Direct Ferries Ltd