Barselona - Mahon Feribot Operatörleri

dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 8 saat 30 dakika

Barselona - Mahon Feribotu

Direct Ferries web sitesinde tamamen tarafsiz davranmaktayiz ve hizli ve kolay bir sekilde İspanya ve Menorca arasindaki Barselona Mahon feribot yolculugunuz için en iyi ücreti bulmaniza odaklaniyoruz.

Barselona ile Mahon feribot ücretlerini canli olarak dogrudan feribot firmalarinin rezervasyon sistemlerinden aliyoruz ve seyahatiniz için en iyi firsati elde etmenizi saglamak için tüm seçenekleri karsilastiriyoruz. Menorca için bir feribot bileti almak daha kolay olamaz!

Sadece kalkis ülkesini ve ardindan Barselona Mahon veya baska bir güzergâhi ve ardindan dilerseniz feribotta yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve arama dügmesine tiklayin!

Barselona Mahon Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Barselona Mahon Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

Barselona Mahon Feribot Rehberi

Barselona Mahon feribotu, İspanya ile Menorca arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Trasmediterranea. Seferler, her bir hafta için 7 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 8 saat 30 dakika'dan sürmektedir.

Barselona Mahon yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.

Barselona - Mahon Feribot Seçenekleri

Balearia ile Barselona - Ciutadella - Haftada 15 Sefer / sefer süresi 5 saat 30 dakika
Trasmediterranea ile Valensiya - Mahon - Haftada 1 Sefer / sefer süresi 15 saat
Daha fazla bilgi için lütfen İspanya - Menorca Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd