Barselona - Ciutadella Feribot Operatörleri

dateHaftada 15 Sefer
clocksefer süresi 5 saat 30 dakika

Barselona - Ciutadella Feribotu

Direct Ferries web sitesinde, hizli ve kolay canli müsaitlik ve en iyi ücret aramasi özelliklerimiz ile İspanya ile Menorca feribotlarini Barselona ile Ciutadella feribot güzergâhinda karsilastirabilirsiniz.

fiyat arama sistemimizi kullanarak, gerçek zamanli ücretleri, müsaitlik durumunu inceleyebilir ve Barselona ile Ciutadella arasinda feribot rezervasyonu yapabilir veya alternatif olarak bu güzergâhi veya diger seçeneklerle birlikte baska limanlari karsilastirabilirsiniz.

Sadece kalkis ülkesini ve ardindan Barselona Ciutadella veya baska bir güzergâhi ve ardindan dilerseniz feribotta yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve arama dügmesine tiklayin!

Barselona Ciutadella Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Barselona Ciutadella Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

Barselona Ciutadella Feribot Rehberi

Barselona Ciutadella feribotu, İspanya ile Menorca arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Balearia. Seferler, her bir hafta için 15 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 5 saat 30 dakika'dan sürmektedir.

Barselona Ciutadella yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.

Barselona - Ciutadella Feribot Seçenekleri

Trasmediterranea ile Barselona - Mahon - Haftada 7 Sefer / sefer süresi 8 saat 30 dakika
Trasmediterranea ile Valensiya - Mahon - Haftada 1 Sefer / sefer süresi 15 saat
Daha fazla bilgi için lütfen İspanya - Menorca Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd