İspanya - Menorca Feribot Haritası

İspanya ile Menorca arasinda feribot rezervasyonlarinin yapilmasi

directferries.com.tr web sitesinde, İspanya ülkesinden Menorca ülkesine seyahat için tüm seçenekleri tek bir hizli ve kolay arama ile bulabilirsiniz.

İspanya ülkesinden Menorca ülkesine düzenlenen her bir feribot seferi için lütfen bu sayfaya göz atin.

İspanya ile Menorca feribot seferlerini görmek ve rezervasyon yapmak için simdi Fiyat Arama sistemimizi kullanin veya alternatif olarak diger ülkelere feribot seferleri bulmak için Menorca Feribotu sayfamizi ziyaret edin.
İspanya
İspanya
Menorca Feribotu
Menorca

Kalkis: İspanya Varis: Menorca Feribot Rehberi

İspanya ile Menorca arasinda çok sayida feribot seferleri düzenlenmektedir. Feribotlar, İspanya ülkesindeki 2 liman limanlarla Menorca ülkesindeki 2 liman limanlari birbirine baglamaktadir.

Balearia & Trasmediterranea firmalarini içeren 2 feribot şirketleri tarafindan, 5 Feribot Hattı içindenHer hafta 23 feribot seferi düzenlenmektedir ve bunlarin en kisa olani 5 saat 30 dakika'dan sürmektedir (Barselona - Ciutadella).

Bu İspanya ve Menorca arasinda düzenlenen hizmetlerle ilgili özet bir bilgidir, canli bilgi almak için Fiyat Arama bölümümüzden seçim yapin.

İspanya Hakkında:

İspanya Avrupa'nın güneybatısında, İber Yarımadası'nda yer alan bir Akdeniz ülkesidir. Güneyde ve doğuda Akdeniz'e, kuzeyde ise Atlantik Okyanusu'na kıyısı vardır. Batıda Portekiz, kuzeyde Fransa, Andorra ve güneyde Birleşik Krallık'a bağlı Cebelitarık ile komşudur. İspanya toprakları ayrıca Akdeniz'de Balear Adaları, Atlantik Okyanusu'nda Kanarya Adaları'nı ve Kuzey Afrika'da Ceuta ve Melilla adlı iki özerk şehri kapsar. 504.712 km2'lik[3] alanıyla İspanya, Fransa'dan sonra Batı Avrupa'daki ikinci büyük ülkedir. 650 metrelik ortalama yüksekliği ile de İsviçre'den sonra Avrupa'daki ikinci yüksek ülkedir.[kaynak belirtilmeli]

İspanya parlamenter demokrasi şeklinde örgütlenmiş bir anayasal monarşi rejimi ile yönetilir. 1986'dan beri Avrupa Birliği'nin 1982'den beri NATO'nun bir üyesidir.

İspanya İber Yarımadası'nın yedide altısını kaplar. Kuzeydoğusunda Pireneler boyunca Fransa ve Andorra ile İspanya arasındaki sınır uzanır. Bununla birlikte Akdeniz'de bulunan Balear Adaları, Atlantik Okyanusu'ndaki Kanarya Adaları ve Kuzey Afrika kıyılarında bulunan Septe ve Melilla eyaletleri de İspanya sınırları dahilindedir. Fransa sınırlarındaki Llívia şehri de İspanya'ya aittir. Bununla birlikte Fas kıyılarında bulunan Chafarinas Adaları, Peñón de Vélez de la Gomera, Alhucemas, Alborán ve Columbretes Adaları ile Perejil Adası da İspanya'ya aittir.

Menorca Hakkında:

Menorka, Akdeniz'in batısında yer alan Balear Adaları'ndan biridir. Komşu ada Mayorka'dan daha küçük olduğu için bu ismi almıştır.

El değmemiş güzelliği Menorka'yı, yeni yerler keşfetmek ve farklı deneyimler yaşamak için daha macera dolu bir yer yapmaktadır. Diğer İspanyol adalarından daha küçük olmasına rağmen Menorka'da, Mayorka ve İbiza'da bulunan toplam plaj sayısı (80 tane) kadar plaj bulunmaktadır.

© Direct Ferries Ltd