Palma - İbiza Feribot Operatörleri

dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 3 saat 30 dakika
dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 4 saat

Palma - İbiza Feribotu

Direct Ferries ile Mayorka Adası ve İbiza arasinda, Palma ile İbiza feribot güzergâhinda en iyi firsatlari elde edin ve mümkün olan alternatifler arasinda karsilastirma da yapin.

Feribot yolculugunuz için mevcut olan en iyi ücreti aldiginizdan emin olmak için tüm Palma ile İbiza feribotlarinin tarifelerini ve ücretlerini karsilastirin. Eger daha az ödemenizi saglayacak baska bir alternatif rota mevcut ise bu durumda size bu ücret bilgilerini de sunuyor olacagiz.

Sadece kalkis ülkesini ve ardindan Palma İbiza veya baska bir güzergâhi ve ardindan dilerseniz feribotta yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve arama dügmesine tiklayin!

Palma İbiza Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Palma İbiza Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

Palma İbiza Feribot Rehberi

Mayorka Adası ile İbiza arasindaki seferler su anda, 2 feribot firmalari tarafindan düzenlenmektedir. Balearia hizmeti günlük olarak Her hafta 7 kez sefer yapmaktadir ve sefer süresi yaklasik 3 saat 30 dakika'dan sürmektedir süresince Trasmediterranea firmasi günde Her hafta 1 kez düzenlemektedir ve bu seferler 4 saat'den sürmektedir.

Bu nedenle, Mayorka Adası ile İbiza arasindaki Palma İbiza güzergâhinda, her bir hafta için 8 sayida birlesik seferler sunulmaktadir. Hemen karsilastirma yapin ve seyahat yapmak istediginiz tarihteki en uygun fiyatlari alin.
© Direct Ferries Ltd