Tenerife feribotları hakkında

Directferries.com.tr ile en iyi feribot firmalarinin size en uygun seçenegini bulmanizi saglamak için tüm Tenerife Feribotu seçeneklerini bulursunuz.

Mevcut durumda, Tenerife ülkesi için, 11 adet feribot güzergâhinda, haftalık olarak 124 adet sefer seçenegi sunmaktayiz.

O zaman neyi bekliyorsunuz? Karsilastirma yapmak ve kaydetmek için 'Fiyat Arama' sistemimize sadece kalkis yerinizi girin.
Tenerife
Tenerife
Tenerife Feribotu
Tenerife
Tenerife

Tenerife Hakkında:

Afrika’nın kuzey batı kıyısından yaklaşık 320 km uzaklıkta yer alan Tenerife, Kanarya Adaları Özerk Bölgesinin yedi adasından en büyüğüdür.

Bir milyonun altında yerlisi olmasında ragmen Tenerife yılda yaklaşık 4 milyon
turist çeken bir adadır. Bu cazibesini büyük ihtimalle 67 km uzunluğundaki kumsallarına ve tüm yıl boyu güneşli olmasına borçludur.

Tenerife, iki ana havaalanı ve İspanya’ya direk bağlantılı vapurları ile Kanarya Adaları’nın merkezidir. Tenerife Adası’nın kuzey kısmı, Playa de las Americas ve Los Cristianos gibi çok gelişmiş ve çok turist çeken tatil yerleri ile daha sıcak ve kuru bir iklime sahiptir. Adanın kuzey kısmı ise daha yeşil, daha rahat ve cosmopolitan olup daha çok olgun gezginlerin favorisidir.

Gran Canaria - Tenerife Feribotu

Günde 6 Sefer
sefer süresi 1 saat 20 dakika'dan
Fred Olsen Express
Haftada 1 Sefer
sefer süresi 4 saat
Trasmediterranea
Günde 3 Sefer
sefer süresi 2 saat 30 dakika
Naviera Armas

Lanzarote - Tenerife Feribotu

İspanya - Tenerife Feribotu

Fuerteventura - Tenerife Feribotu

La Gomera - Tenerife Feribotu

La Palma - Tenerife Feribotu

El Hierro - Tenerife Feribotu

© Direct Ferries Ltd