Las Palmas - Santa Cruz de La Palma Feribot Operatörleri

dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 19 saat

Las Palmas - Santa Cruz de La Palma Feribotu

Gran Canaria ile La Palma feribot yolculugunuzla ilgili Las Palmas Santa Cruz de La Palma feribot biletinizi simdi directferries.com.tr web sitesini kullanarak karsilastirin ve rezervasyon yapin ve seyahatiniz için fazla ödemediginizden emin olun!

Tüm firmalarin güncel Las Palmas Santa Cruz de La Palma tarifelerini ve feribot ücretlerini ögrenin ve seyahatiniz için en ideal seçenege karar vermeden önce karsilastirma yapin.

Las Palmas Santa Cruz de La Palma feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Las Palmas Santa Cruz de La Palma seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Las Palmas Santa Cruz de La Palma Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Las Palmas Santa Cruz de La Palma Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

Las Palmas Santa Cruz de La Palma Feribot Rehberi

Las Palmas Santa Cruz de La Palma feribotu, Gran Canaria ile La Palma arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Trasmediterranea. Seferler, her bir hafta için 2 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 19 saat'den sürmektedir.

Las Palmas Santa Cruz de La Palma yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.
© Direct Ferries Ltd