Barselona - Palma Feribot Operatörleri

dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 7 saat 30 dakika
dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 8 saat

Barselona - Palma Feribotu

directferries.com.tr web sitesi ile Barselona Palma feribot ücretlerini bulun, tarifeleri ve firsatlari görüntüleyin ve ayni zamanda bilet ücretinde fazla ödememeyi garanti altina almak için diger İspanya veya Mayorka Adası feribot seferleri arasinda karsilastirma yapin.

Tüm firmalarin güncel Barselona Palma tarifelerini ve feribot ücretlerini ögrenin ve seyahatiniz için en ideal seçenege karar vermeden önce karsilastirma yapin.

Barselona Palma feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Barselona Palma seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Barselona Palma Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Barselona Palma Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

Barselona Palma Feribot Rehberi

İspanya ile Mayorka Adası arasindaki seferler su anda, 2 feribot firmalari tarafindan düzenlenmektedir. Balearia hizmeti günlük olarak Her hafta 7 kez sefer yapmaktadir ve sefer süresi yaklasik 7 saat 30 dakika'dan sürmektedir süresince Trasmediterranea firmasi günde Her hafta 7 kez düzenlemektedir ve bu seferler 8 saat'den sürmektedir.

Bu nedenle, İspanya ile Mayorka Adası arasindaki Barselona Palma güzergâhinda, her bir hafta için 14 sayida birlesik seferler sunulmaktadir. Hemen karsilastirma yapin ve seyahat yapmak istediginiz tarihteki en uygun fiyatlari alin.

Barselona - Palma Feribot Seçenekleri

Balearia ile Barselona - Alcudia - Haftada 7 Sefer / sefer süresi 6 saat 30 dakika
Balearia ile Denia - Palma - Haftada 7 Sefer / sefer süresi 7 saat 30 dakika
Balearia ile Valensiya - Palma - Haftada 6 Sefer / sefer süresi 7 saat 45 dakika
Trasmediterranea ile Valensiya - Palma - Haftada 6 Sefer / sefer süresi 8 saat
Daha fazla bilgi için lütfen İspanya - Mayorka Adası Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd