Valensiya - Palma Feribot Operatörleri

dateHaftada 6 Sefer
clocksefer süresi 7 saat 45 dakika
dateHaftada 6 Sefer
clocksefer süresi 8 saat

Valensiya - Palma Feribotu

Direct Ferries web sitesinde, hizli ve kolay canli müsaitlik ve en iyi ücret aramasi özelliklerimiz ile İspanya ile Mayorka Adası feribotlarini Valensiya ile Palma feribot güzergâhinda karsilastirabilirsiniz.

Valensiya Palma güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, Mayorka Adası ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Valensiya Palma rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Simdi fiyat arama sistemimizden Valensiya Palma veya Mayorka Adası istikametinde alternatif bir feribot seçin ve feribot rezervasyonu yapmanin ne kadar kolay oldugunu kesfedin.

Valensiya Palma Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Valensiya Palma Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

Valensiya Palma Feribot Rehberi

İspanya ile Mayorka Adası arasindaki seferler su anda, 2 feribot firmalari tarafindan düzenlenmektedir. Balearia hizmeti günlük olarak Her hafta 6 kez sefer yapmaktadir ve sefer süresi yaklasik 7 saat 45 dakika'dan sürmektedir süresince Trasmediterranea firmasi günde Her hafta 6 kez düzenlemektedir ve bu seferler 8 saat'den sürmektedir.

Bu nedenle, İspanya ile Mayorka Adası arasindaki Valensiya Palma güzergâhinda, her bir hafta için 12 sayida birlesik seferler sunulmaktadir. Hemen karsilastirma yapin ve seyahat yapmak istediginiz tarihteki en uygun fiyatlari alin.

Valensiya - Palma Feribot Seçenekleri

Balearia ile Barselona - Alcudia - Haftada 7 Sefer / sefer süresi 6 saat 30 dakika
Balearia ile Barselona - Palma - Haftada 7 Sefer / sefer süresi 7 saat 30 dakika
Trasmediterranea ile Barselona - Palma - Haftada 7 Sefer / sefer süresi 8 saat
Balearia ile Denia - Palma - Haftada 7 Sefer / sefer süresi 7 saat 30 dakika
Daha fazla bilgi için lütfen İspanya - Mayorka Adası Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd