Barselona - Alcudia Feribot Operatörleri

dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 6 saat 30 dakika

Barselona - Alcudia Feribotu

İspanya ile Mayorka Adası feribot yolculugunuzla ilgili Barselona Alcudia feribot biletinizi simdi directferries.com.tr web sitesini kullanarak karsilastirin ve rezervasyon yapin ve seyahatiniz için fazla ödemediginizden emin olun!

Barselona ile Alcudia feribot ücretlerini canli olarak dogrudan feribot firmalarinin rezervasyon sistemlerinden aliyoruz ve seyahatiniz için en iyi firsati elde etmenizi saglamak için tüm seçenekleri karsilastiriyoruz. Mayorka Adası için bir feribot bileti almak daha kolay olamaz!

Barselona Alcudia feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Barselona Alcudia seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Barselona Alcudia Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Barselona Alcudia Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

Barselona Alcudia Feribot Rehberi

Barselona Alcudia feribotu, İspanya ile Mayorka Adası arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Balearia. Seferler, her bir hafta için 7 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 6 saat 30 dakika'dan sürmektedir.

Barselona Alcudia yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.

Barselona - Alcudia Feribot Seçenekleri

Balearia ile Barselona - Palma - Haftada 7 Sefer / sefer süresi 7 saat 30 dakika
Trasmediterranea ile Barselona - Palma - Haftada 7 Sefer / sefer süresi 8 saat
Balearia ile Denia - Palma - Haftada 7 Sefer / sefer süresi 7 saat 30 dakika
Balearia ile Valensiya - Palma - Haftada 6 Sefer / sefer süresi 7 saat 45 dakika
Trasmediterranea ile Valensiya - Palma - Haftada 6 Sefer / sefer süresi 8 saat
Daha fazla bilgi için lütfen İspanya - Mayorka Adası Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd