Barselona - İbiza Feribot Operatörleri

dateHaftada 5 Sefer
clocksefer süresi 8 saat 30 dakika
dateHaftada 5 Sefer
clocksefer süresi 9 saat

Barselona - İbiza Feribotu

Direct Ferries ile İspanya ve İbiza arasinda, Barselona ile İbiza feribot güzergâhinda en iyi firsatlari elde edin ve mümkün olan alternatifler arasinda karsilastirma da yapin.

Feribot yolculugunuz için mevcut olan en iyi ücreti aldiginizdan emin olmak için tüm Barselona ile İbiza feribotlarinin tarifelerini ve ücretlerini karsilastirin. Eger daha az ödemenizi saglayacak baska bir alternatif rota mevcut ise bu durumda size bu ücret bilgilerini de sunuyor olacagiz.

Sadece kalkis ülkesini ve ardindan Barselona İbiza veya baska bir güzergâhi ve ardindan dilerseniz feribotta yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve arama dügmesine tiklayin!

Barselona İbiza Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Barselona İbiza Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

Barselona İbiza Feribot Rehberi

İspanya ile İbiza arasindaki seferler su anda, 2 feribot firmalari tarafindan düzenlenmektedir. Balearia hizmeti günlük olarak Her hafta 5 kez sefer yapmaktadir ve sefer süresi yaklasik 8 saat 30 dakika'dan sürmektedir süresince Trasmediterranea firmasi günde Her hafta 5 kez düzenlemektedir ve bu seferler 9 saat'den sürmektedir.

Bu nedenle, İspanya ile İbiza arasindaki Barselona İbiza güzergâhinda, her bir hafta için 10 sayida birlesik seferler sunulmaktadir. Hemen karsilastirma yapin ve seyahat yapmak istediginiz tarihteki en uygun fiyatlari alin.

Barselona - İbiza Feribot Seçenekleri

Balearia ile Denia - İbiza - Haftada 7 Sefer / sefer süresi 3 saat 30 dakika
Balearia ile Denia - İbiza San Antonio - Haftada 13 Sefer / sefer süresi 2 saat 30 dakika
Trasmediterranea ile Valensiya - İbiza - Haftada 7 Sefer / sefer süresi 6 saat 30 dakika
Daha fazla bilgi için lütfen İspanya - İbiza Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd