İspanya - İbiza Feribot Haritası

İspanya ile İbiza arasinda feribot rezervasyonlarinin yapilmasi

directferries.com.tr web sitesinde, İspanya ülkesinden İbiza ülkesine seyahat için tüm seçenekleri tek bir hizli ve kolay arama ile bulabilirsiniz.

İspanya ülkesinden İbiza ülkesine düzenlenen feribot seferleri ile ilgili sayfamizda, is, eglence veya baska bir amaçla gerçeklestireceginiz seyahatiniz için en uygun feribot seferini seçmek için gerekli tüm bilgileri bulabilirsiniz.

İspanya ile İbiza feribot seferlerini görmek ve rezervasyon yapmak için simdi Fiyat Arama sistemimizi kullanin veya alternatif olarak diger ülkelere feribot seferleri bulmak için İbiza Feribotu sayfamizi ziyaret edin.
İspanya
İspanya
İbiza Feribotu
İbiza

Kalkis: İspanya Varis: İbiza Feribot Rehberi

İspanya ile İbiza arasinda çok sayida feribot seferleri düzenlenmektedir. Feribotlar, İspanya ülkesindeki 3 liman limanlarla İbiza ülkesindeki 2 liman limanlari birbirine baglamaktadir.

Balearia & Trasmediterranea firmalarini içeren 2 feribot şirketleri tarafindan, 6 Feribot Hattı içindenHer hafta 37 feribot seferi düzenlenmektedir ve bunlarin en kisa olani 2 saat 30 dakika'dan sürmektedir (Denia - İbiza San Antonio).

Bu İspanya ve İbiza arasinda düzenlenen hizmetlerle ilgili özet bir bilgidir, canli bilgi almak için Fiyat Arama bölümümüzden seçim yapin.

İspanya Hakkında:

İspanya Avrupa'nın güneybatısında, İber Yarımadası'nda yer alan bir Akdeniz ülkesidir. Güneyde ve doğuda Akdeniz'e, kuzeyde ise Atlantik Okyanusu'na kıyısı vardır. Batıda Portekiz, kuzeyde Fransa, Andorra ve güneyde Birleşik Krallık'a bağlı Cebelitarık ile komşudur. İspanya toprakları ayrıca Akdeniz'de Balear Adaları, Atlantik Okyanusu'nda Kanarya Adaları'nı ve Kuzey Afrika'da Ceuta ve Melilla adlı iki özerk şehri kapsar. 504.712 km2'lik[3] alanıyla İspanya, Fransa'dan sonra Batı Avrupa'daki ikinci büyük ülkedir. 650 metrelik ortalama yüksekliği ile de İsviçre'den sonra Avrupa'daki ikinci yüksek ülkedir.[kaynak belirtilmeli]

İspanya parlamenter demokrasi şeklinde örgütlenmiş bir anayasal monarşi rejimi ile yönetilir. 1986'dan beri Avrupa Birliği'nin 1982'den beri NATO'nun bir üyesidir.

İspanya İber Yarımadası'nın yedide altısını kaplar. Kuzeydoğusunda Pireneler boyunca Fransa ve Andorra ile İspanya arasındaki sınır uzanır. Bununla birlikte Akdeniz'de bulunan Balear Adaları, Atlantik Okyanusu'ndaki Kanarya Adaları ve Kuzey Afrika kıyılarında bulunan Septe ve Melilla eyaletleri de İspanya sınırları dahilindedir. Fransa sınırlarındaki Llívia şehri de İspanya'ya aittir. Bununla birlikte Fas kıyılarında bulunan Chafarinas Adaları, Peñón de Vélez de la Gomera, Alhucemas, Alborán ve Columbretes Adaları ile Perejil Adası da İspanya'ya aittir.

İbiza Hakkında:

Dünyaca ünlü İbiza adası Baleria adalarının bir parçasıdır ve İspanya’nın 80 km doğu kıyısında bulunur.

İbiza, özellikle gece hayatı ile çok popüler bir turist bölgesidir. Adanın güney sahilinde bulunan başkent İbiza Town ile batı kıyısında bulunan San Antonio gece hayatının en popüler iki bölgesidir.

© Direct Ferries Ltd