Denia - İbiza Feribot Operatörleri

dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 3 saat 30 dakika

Denia - İbiza Feribotu

directferries.com.tr web sitesi ile Denia İbiza feribot ücretlerini bulun, tarifeleri ve firsatlari görüntüleyin ve ayni zamanda bilet ücretinde fazla ödememeyi garanti altina almak için diger İspanya veya İbiza feribot seferleri arasinda karsilastirma yapin.

Denia İbiza güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, İbiza ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Denia İbiza rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

İbiza için fiyat alma veya rezervasyon yapmak daha kolay olamaz. Tüm yapmaniz gereken soldaki menülerden Denia ile İbiza seçimini yapmak, yolcu sayisini belirlemek ve arama dügmesine tiklamak!

Denia İbiza Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Denia İbiza Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

Denia İbiza Feribot Rehberi

Denia İbiza feribotu, İspanya ile İbiza arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Balearia. Seferler, her bir hafta için 7 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 3 saat 30 dakika'dan sürmektedir.

Denia İbiza yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.

Denia - İbiza Feribot Seçenekleri

Balearia ile Barselona - İbiza - Haftada 5 Sefer / sefer süresi 8 saat 30 dakika
Trasmediterranea ile Barselona - İbiza - Haftada 5 Sefer / sefer süresi 9 saat
Balearia ile Denia - İbiza San Antonio - Haftada 13 Sefer / sefer süresi 2 saat 30 dakika
Trasmediterranea ile Valensiya - İbiza - Haftada 7 Sefer / sefer süresi 6 saat 30 dakika
Daha fazla bilgi için lütfen İspanya - İbiza Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd