Tangier - Tarifa Feribot Operatörleri

FRS Ferries from Tangier to Tarifa
FRS
dateGünde 7 Sefer
clocksefer süresi 1 saat
dateGünde 14 Sefer
clocksefer süresi 1 saat

Tangier - Tarifa Feribotu

Direct Ferries web sitesinde tamamen tarafsiz davranmaktayiz ve hizli ve kolay bir sekilde Fas ve İspanya arasindaki Tangier Tarifa feribot yolculugunuz için en iyi ücreti bulmaniza odaklaniyoruz.

Tangier ile Tarifa feribot ücretlerini canli olarak dogrudan feribot firmalarinin rezervasyon sistemlerinden aliyoruz ve seyahatiniz için en iyi firsati elde etmenizi saglamak için tüm seçenekleri karsilastiriyoruz. İspanya için bir feribot bileti almak daha kolay olamaz!

İspanya için fiyat alma veya rezervasyon yapmak daha kolay olamaz. Tüm yapmaniz gereken soldaki menülerden Tangier ile Tarifa seçimini yapmak, yolcu sayisini belirlemek ve arama dügmesine tiklamak!

Tangier Tarifa Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Tangier Tarifa Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

Tangier Tarifa Feribot Rehberi

Tangier Tarifa güzergâhinda, Fas ile İspanya arasinda seyahat etmek için her bir gün türünde 21 sayisinda birlesik seçenek firsati bulunmaktadir (7 ile FRS & 14 ile Inter Shipping).

FRS firmasi ile İspanya ülkesine yolculuk yaklasik 1 saat sürmektedir & Inter Shipping firmasinin seferi yaklasik 1 saatsürmektedir.

Seyahat planiniza en uygun seferi bulmak için, Tangier Tarifa güzergâhindaki feribotlari FRS & Inter Shipping ile hemen karsilastirin.

Tangier - Tarifa Feribot Seçenekleri

Balearia ile Tangier Med - Algeciras - Günde 8 Sefer / sefer süresi 2 saat
Trasmediterranea ile Tangier Med - Algeciras - Haftada 32 Sefer / sefer süresi 1 saat
FRS ile Tangier Med - Algeciras - Günde 6 Sefer / sefer süresi 1 saat 30 dakika'dan
FRS ile Tangier Med - Cebelitarık - Haftada 1 Sefer / sefer süresi 2 saat 30 dakika
Inter Shipping ile Tangier Med - Algeciras - Günde 6 Sefer / sefer süresi 1 saat 30 dakika'dan
Daha fazla bilgi için lütfen Fas - İspanya Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd