İbiza - Barselona Feribot Operatörleri

dateHaftada 5 Sefer
clocksefer süresi 8 saat 30 dakika
dateHaftada 5 Sefer
clocksefer süresi 9 saat

İbiza - Barselona Feribotu

directferries.com.tr web sitesi ile İbiza Barselona feribot ücretlerini bulun, tarifeleri ve firsatlari görüntüleyin ve ayni zamanda bilet ücretinde fazla ödememeyi garanti altina almak için diger İbiza veya İspanya feribot seferleri arasinda karsilastirma yapin.

fiyat arama sistemimizi kullanarak, gerçek zamanli ücretleri, müsaitlik durumunu inceleyebilir ve İbiza ile Barselona arasinda feribot rezervasyonu yapabilir veya alternatif olarak bu güzergâhi veya diger seçeneklerle birlikte baska limanlari karsilastirabilirsiniz.

Sadece kalkis ülkesini ve ardindan İbiza Barselona veya baska bir güzergâhi ve ardindan dilerseniz feribotta yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve arama dügmesine tiklayin!

İbiza Barselona Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. İbiza Barselona Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 1 Yolcu olduğunu.

İbiza Barselona Feribot Rehberi

İbiza Barselona güzergâhinda, İbiza ile İspanya arasinda seyahat etmek için her bir hafta türünde 10 sayisinda birlesik seçenek firsati bulunmaktadir (5 ile Balearia & 5 ile Trasmediterranea).

Balearia firmasi ile İspanya ülkesine yolculuk yaklasik 8 saat 30 dakika'dan sürmektedir & Trasmediterranea firmasinin seferi yaklasik 9 saat'densürmektedir.

Seyahat planiniza en uygun seferi bulmak için, İbiza Barselona güzergâhindaki feribotlari Balearia & Trasmediterranea ile hemen karsilastirin.

İbiza - Barselona Feribot Seçenekleri

Balearia ile İbiza - Denia - Haftada 7 Sefer / sefer süresi 3 saat 30 dakika
Trasmediterranea ile İbiza - Valensiya - Haftada 6 Sefer / sefer süresi 6 saat 30 dakika
Balearia ile İbiza San Antonio - Denia - Haftada 13 Sefer / sefer süresi 2 saat 30 dakika
Daha fazla bilgi için lütfen İbiza - İspanya Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd