Lanzarote feribotları hakkında

Direct Ferries'de, yolculugunuz için en iyi firsati elde ettiginizden emin olmak için tüm Lanzarote Feribotu seçeneklerini karsilastirabilirsiniz.

Benzersiz karsilastirma motorumuzu kullanarak Lanzarote feribot tarifelerini, ücretlerini ve seyahat sürelerini, hizli ve kolay tek bir arama ile karsilastirabilir ve paranizdan ve zamaninizdan tasarruf edebilirsiniz.

Ücret arama sisteminde, tercih ettiginiz güzergâhi, yolcu sayisini seçerek ve ardindan arama dügmesine tiklayarak, Lanzarote ülkesine yapacaginiz feribot yolculugunuz için feribot tarifelerini ve ücretlerini bulabilirsiniz.
Lanzarote
Lanzarote
Lanzarote Feribotu
Lanzarote
Lanzarote

Lanzarote Hakkında:

Kanarya Adaları grubunun en doğusunda bulunan Lanzarote adası, Afrika sahiline 126 km. mesafede yer alır.

Diğer Kanarya Adaları gibi, Lanzarote de volkanik kökenli bir adadır. 18. ve 189. yüzyıllarda meydana gelen volkanik patlamaların sonucunda adanın pek çok kısmı farklı bir gezegenden manzaralar sunar gibidir. Hatta çoğu zaman "Ay yüzeyi" ya da "Marslı" gibi tanımlamalara konu olmaktadır.

Adanın volkanik yapısına rağmen, Lanzarote Blana Plajı ve Papagayo göz kamaştıran beyaz kumsallara sahiptir.

Lanzarote'in Ocak ayında ortalama 21°C, Ağustos ayında ortalama 29°C olmak üzere, adayı yıl boyu mükemmel bir gezi noktası yapan yumuşak ve kuru bir iklimi vardır.

İspanya - Lanzarote Feribotu

Haftada 1 Sefer
sefer süresi 31 saat
Trasmediterranea
Haftada 1 Sefer
sefer süresi 25 saat 30 dakika
Naviera Armas

Fuerteventura - Lanzarote Feribotu

Gran Canaria - Lanzarote Feribotu

La Palma - Lanzarote Feribotu

Tenerife - Lanzarote Feribotu

© Direct Ferries Ltd