Durres - Bari Feribot Operatörleri

dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 9 saat
dateHaftada 10 Sefer
clocksefer süresi 9 saat

Durres - Bari Feribotu

Direct Ferries ile Arnavutluk ve İtalya arasinda, Durres ile Bari feribot güzergâhinda en iyi firsatlari elde edin ve mümkün olan alternatifler arasinda karsilastirma da yapin.

fiyat arama sistemimizi kullanarak, gerçek zamanli ücretleri, müsaitlik durumunu inceleyebilir ve Durres ile Bari arasinda feribot rezervasyonu yapabilir veya alternatif olarak bu güzergâhi veya diger seçeneklerle birlikte baska limanlari karsilastirabilirsiniz.

Durres Bari feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Durres Bari seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Durres Bari Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Durres Bari Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

Durres Bari Feribot Rehberi

Durres Bari güzergâhinda, Arnavutluk ile İtalya arasinda seyahat etmek için her bir hafta türünde 17 sayisinda birlesik seçenek firsati bulunmaktadir (7 ile Adria Ferries & 10 ile Ventouris Ferries).

Adria Ferries firmasi ile İtalya ülkesine yolculuk yaklasik 9 saat'den sürmektedir & Ventouris Ferries firmasinin seferi yaklasik 9 saat'densürmektedir.

Seyahat planiniza en uygun seferi bulmak için, Durres Bari güzergâhindaki feribotlari Adria Ferries & Ventouris Ferries ile hemen karsilastirin.

Durres - Bari Feribot Seçenekleri

Adria Ferries ile Durres - Ancona - Haftada 2 Sefer / sefer süresi 20 saat
Adria Ferries ile Durres - Trieste - Haftada 1 Sefer / sefer süresi 36 saat
Red Star Ferries ile Durres - Brindisi - Haftada 4 Sefer / sefer süresi 7 saat
Red Star Ferries ile Vlora - Brindisi - Haftada 5 Sefer / sefer süresi 5 saat
European Ferries ile Vlora - Brindisi - Haftada 1 Sefer / sefer süresi 5 saat
Daha fazla bilgi için lütfen Arnavutluk - İtalya Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd