Durres - Trieste Feribot Operatörleri

dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 36 saat

Durres - Trieste Feribotu

Direct Ferries web sitesinde, hizli ve kolay canli müsaitlik ve en iyi ücret aramasi özelliklerimiz ile Arnavutluk ile İtalya feribotlarini Durres ile Trieste feribot güzergâhinda karsilastirabilirsiniz.

Durres Trieste güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, İtalya ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Durres Trieste rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Simdi fiyat arama sistemimizden Durres Trieste veya İtalya istikametinde alternatif bir feribot seçin ve feribot rezervasyonu yapmanin ne kadar kolay oldugunu kesfedin.

Durres Trieste Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Durres Trieste Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

Durres Trieste Feribot Rehberi

Durres Trieste feribotu, Arnavutluk ile İtalya arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Adria Ferries. Seferler, her bir hafta için 1 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 36 saat'den sürmektedir.

Durres Trieste yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.

Durres - Trieste Feribot Seçenekleri

Adria Ferries ile Durres - Bari - Haftada 7 Sefer / sefer süresi 9 saat
Adria Ferries ile Durres - Ancona - Haftada 2 Sefer / sefer süresi 20 saat
Ventouris Ferries ile Durres - Bari - Haftada 10 Sefer / sefer süresi 9 saat
Red Star Ferries ile Durres - Brindisi - Haftada 4 Sefer / sefer süresi 7 saat
Red Star Ferries ile Vlora - Brindisi - Haftada 5 Sefer / sefer süresi 5 saat
European Ferries ile Vlora - Brindisi - Haftada 1 Sefer / sefer süresi 5 saat
Daha fazla bilgi için lütfen Arnavutluk - İtalya Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd