Durres Feribot Limanı nerede?

Durres Feribot rezervasyonu

Bu sayfada, Durres feribot limanını nasıl bulabileceğinize dair bütün bilgileri bulabilirsiniz. Durres feribot rezervasyonu için Durres Feribotları veya Varış Noktası Durres Olan Feribotlar sayfalarımızı ziyaret ediniz.

Durres Feribot Limanı'na nasıl gideceğiniz hakkında.

Durres Feribot Limanı Adresi
Kapitenerija e Portit, L Nr 1 Rruga Tregtare, Durres, Arnavutluk
Araba ile Durres Feribot Limanı
Tirana'dan: E852/SH3 otoyoluna girin ve yaklaşık 12 km devam edin. Daha sonra Durr-S tabelalarını takip ederek SH2 yolunda devam edin. Kuzeybatıdan E762/SH1 yolunu takip edin ve daha sonra Durres'e doğru SH2'i alın. Güneybatıdan ise, SH4'te kuzeybatıya doğru gidin, TIRAN/RINAS rampasını tırmanın ve SH2 yoluna girin ve bu yolda yaklaşık 18 Km devam edin. İlk döner kavşakta 2. çıkışı alın. İkincisinde, E852/SH3 yoluna çıkan 1. çıkışı alın. Üçüncüsünde ise DURR-S'a giden SH2 otoyoluna bağlanmak için 2. çıkıştan çıkın ve Durres'e doğru 17 km gidin.
Durres Konaklama
Eğer geceyi, ya yolculuk öncesinde ya da sonrasında, Durres feribot limanında veya çevresinde geçirecekseniz veya bütün ziyaretiniz süresince konaklama talep ediyorsanız lütfen, online en iyi fiyat ve en geniş konaklama seçeneklerinden birini sunan Durres Konaklama sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd