Arnavutluk - İtalya Feribot Haritası

Arnavutluk ile İtalya arasinda feribot rezervasyonlarinin yapilmasi

directferries.com.tr web sitesinde, Arnavutluk ülkesinden İtalya ülkesine seyahat için tüm seçenekleri tek bir hizli ve kolay arama ile bulabilirsiniz.

Feribot karsilastirma motorumuz, Arnavutluk ülkesinden İtalya ülkesine en uygun feribot seferini bulmanizi saglamak için, seyahat etmek istediginiz zamana en yakin ve en ucuz uygun fiyatlar için arama yapar.

Arnavutluk ile İtalya feribot seferlerini görmek ve rezervasyon yapmak için simdi Fiyat Arama sistemimizi kullanin veya alternatif olarak diger ülkelere feribot seferleri bulmak için İtalya Feribotu sayfamizi ziyaret edin.
Arnavutluk
Arnavutluk
İtalya Feribotu
İtalya

Kalkis: Arnavutluk Varis: İtalya Feribot Rehberi

Arnavutluk ile İtalya arasinda çok sayida feribot seferleri düzenlenmektedir. Feribotlar, Arnavutluk ülkesindeki 2 liman limanlarla İtalya ülkesindeki 4 liman limanlari birbirine baglamaktadir.

Adria Ferries, Ventouris Ferries, Red Star Ferries & European Ferries firmalarini içeren 4 feribot şirketleri tarafindan, 5 Feribot Hattı içindenHer hafta 30 feribot seferi düzenlenmektedir ve bunlarin en kisa olani 5 saat'den sürmektedir (Vlora - Brindisi).

Bu Arnavutluk ve İtalya arasinda düzenlenen hizmetlerle ilgili özet bir bilgidir, canli bilgi almak için Fiyat Arama bölümümüzden seçim yapin.

Arnavutluk Hakkında:

Arnavutluk, güneydoğu Avrupa’da bulunan bir Akdeniz ülkesidir. Komşuları kuzeyde Karadağ, kuzeydoğusunda Kosova, doğusunda Makedonya ve güneyinde Yunanistan’dır. Ayrıca ülkenin batıda Adriyatik Denizi ve güneybatıda İyonya Denizi’ne kıyısı vardır.

Arnavutluk, parlamenter demokrasiye ve bir geçiş ekonomisine sahiptir ve resmi olarak ülkenin ismi Arnavutluk Cumhuriyeti’ni almıştır.

Arnavutluk’ta Müslümanlar, Hıristiyanlığın Katolik ve Ortadoks Mezhepleri olmak üzere üç farklı din bir arada yaşar. Ülkenin yüzde yetmişi yani çoğunluğu Müslümanlardan oluşur.

İtalya Hakkında:

Avrupa ülkeleri içinde bir kategoriye oturtmanın en zor olduğu ülke belki de İtalya'dır. İtalya, endüstrileşmiş, modern bir toplumdur. Her sezon, modaya yön veren tasarımcılarıyla giyim tarzlarının müjdecisidir. Ama bunun yanı sıra, taşıdığı özelliklerle bir Akdeniz ülkesidir. İtalyanlar genel olarak aile odaklı insanlardır. Ülkenin gençleri arasında gitgide büyüyen skeptik anlayışa rağmen, gelenekler, Katolik Kilisesinin ritüelleri insanların hayatında önemli bir yer kaplamaktadır.

İtalya ancak 1861'de birleşmiş bir devlet haline gelmiştir. Bunun sonucunda İtalyanlar bir bütün olarak ülkelerinden çok, mutfak kültürü, şive, coğrafya ve çoğu zaman hayat standartları olarak birbirine göre farklılık gösteren bölgelerine bağlılık hissetmektedirler. Bunların yanı sıra bir de ülkenin görkemli kültürel mirası vardır. Sadece Toskana bile dünyada herhangi bir ülkedeki tarihi anıtlardan daha fazla tarihi yapıya sahiptir. Ülkenin dört bir yanında, özellikle de elbette Roma’da, Roma İmparatorluğu’ndan kalma yapılar yer almaktadır. Her bir bölge, genellikle dünyanın en zengin tarihi miraslarından olduğu kabul edilen, kendi sanatsal geleneğinin eserlerine ev sahipliği yapmaktadır.

© Direct Ferries Ltd