Livorno - Bastia Feribot Operatörleri

dateHaftada 14 Sefer
clocksefer süresi 4 saat 5 dakika
dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 4 saat 5 dakika

Livorno - Bastia Feribotu

directferries.com.tr web sitesi ile Livorno Bastia feribot ücretlerini bulun, tarifeleri ve firsatlari görüntüleyin ve ayni zamanda bilet ücretinde fazla ödememeyi garanti altina almak için diger İtalya veya Korsika Adası feribot seferleri arasinda karsilastirma yapin.

Livorno ile Bastia feribot ücretlerini canli olarak dogrudan feribot firmalarinin rezervasyon sistemlerinden aliyoruz ve seyahatiniz için en iyi firsati elde etmenizi saglamak için tüm seçenekleri karsilastiriyoruz. Korsika Adası için bir feribot bileti almak daha kolay olamaz!

Sadece kalkis ülkesini ve ardindan Livorno Bastia veya baska bir güzergâhi ve ardindan dilerseniz feribotta yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve arama dügmesine tiklayin!

Livorno Bastia Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Livorno Bastia Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

Livorno Bastia Feribot Rehberi

Livorno Bastia güzergâhinda, İtalya ile Korsika Adası arasinda seyahat etmek için her bir hafta türünde 21 sayisinda birlesik seçenek firsati bulunmaktadir (14 ile Corsica Sardinia Ferries & 7 ile Moby Lines).

Corsica Sardinia Ferries firmasi ile Korsika Adası ülkesine yolculuk yaklasik 4 saat 5 dakika'dan sürmektedir & Moby Lines firmasinin seferi yaklasik 4 saat 5 dakika'dansürmektedir.

Seyahat planiniza en uygun seferi bulmak için, Livorno Bastia güzergâhindaki feribotlari Corsica Sardinia Ferries & Moby Lines ile hemen karsilastirin.

Livorno - Bastia Feribot Seçenekleri

Corsica Sardinia Ferries ile Piombino - Bastia - Haftada 2 Sefer / sefer süresi 2 saat 15 dakika
Daha fazla bilgi için lütfen İtalya - Korsika Adası Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd