Piombino - Bastia Feribot Operatörleri

dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 2 saat 15 dakika

Piombino - Bastia Feribotu

directferries.com.tr web sitesi ile Piombino Bastia feribot ücretlerini bulun, tarifeleri ve firsatlari görüntüleyin ve ayni zamanda bilet ücretinde fazla ödememeyi garanti altina almak için diger İtalya veya Korsika Adası feribot seferleri arasinda karsilastirma yapin.

fiyat arama sistemimizi kullanarak, gerçek zamanli ücretleri, müsaitlik durumunu inceleyebilir ve Piombino ile Bastia arasinda feribot rezervasyonu yapabilir veya alternatif olarak bu güzergâhi veya diger seçeneklerle birlikte baska limanlari karsilastirabilirsiniz.

Korsika Adası için fiyat alma veya rezervasyon yapmak daha kolay olamaz. Tüm yapmaniz gereken soldaki menülerden Piombino ile Bastia seçimini yapmak, yolcu sayisini belirlemek ve arama dügmesine tiklamak!

Piombino Bastia Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Piombino Bastia Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

Piombino Bastia Feribot Rehberi

İtalya ile Korsika Adası arasindaki Corsica Sardinia Ferries Piombino Bastia feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 2 saat 15 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 2 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.

Piombino - Bastia Feribot Seçenekleri

Corsica Sardinia Ferries ile Livorno - Bastia - Haftada 14 Sefer / sefer süresi 4 saat 5 dakika
Moby Lines ile Livorno - Bastia - Haftada 7 Sefer / sefer süresi 4 saat 5 dakika
Daha fazla bilgi için lütfen İtalya - Korsika Adası Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd